[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive]

Санкції та західні економічні інтереси в Росії не сумісні — експерт

27.06.2018 02:33
shadow

Керівництво європейських держав має усвідомити, що санкції і західні економічні інтереси в Росії на сучасному етапі розвитку ситуації не сумісні. Це усвідомлення має прийти і до керівництва України.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Юрій Смелянський. На його думку, без солідарних дій світового співтовариства з "реекспорту російської агресії" на її власну територію, як мінімум інструментами економічної війни, ліквідувати цю загрозу неможливо.

"Катастрофічна нестача товарів повсякденного попиту, неможливість виїхати за кордон, відсутність культурних зв’язків, тільки внутрішньодержавний спорт, повна відстороненість від сучасних технологій — ось що здатне примусити Росію до відмови від агресивної політики, — підкреслює експерт. — До тих пір, поки російське суспільство не побачить війну у себе вдома, воно буде підтримувати кремлівську політику навіть в умовах обложеної фортеці".

Детальніше про проблеми російської економіки в стані конфронтації з цивілізованим світом читайте в статті Юрія Смелянського "Російська держава в умовах обложеної фортеці" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/sankciyi-ta-zahidni-ekonomichni-interesi-v-rosiyi-ne-sumisni-ekspert-281439_.html”

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]