Штаб ООС повідомив про відсутність обстрілів і втрат

Штаб ООС повідомив про відсутність обстрілів і втрат
26.08.2020 17:47
shadow
ООС


З початку доби російсько-окупаційні війська жодного разу не порушили режим припинення вогню на Донбасі.

Об этом сообщает Редакция news


Про це інформує пресцентр операції Об’єднаних сил.


“Від початку поточної доби, 26 серпня, на ділянках відповідальності наших підрозділів, які виконують завдання у районі проведення операції, обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації не зафіксовано”, – йдеться у вечірньому зведенні.
У штабі ООС запевняють, що серед українських захисників бойових втрат і поранень немає.


Зазначається, що сьогодні, 26 серпня, завершується перший місяць, відколи вступив у силу повний і всеосяжний режим припинення вогню. За цей період часу на переважній більшості ділянок відповідальності українських підрозділів обстрілів з боку противника не фіксувалося.


“Водночас, у смугах відповідальності наших бойових бригад українськими військовослужбовцями були задокументовані поодинокі неприцільні постріли, які носили провокативний характер. Внаслідок ворожого вогню, у лавах Об’єднаних сил не має бойових втрат і поранень. За місяць на Донбасі не було зафіксовано жодного випадку застосування важкого озброєння”, – додали у штабі ООС.


Нагадаємо, Строковики, розподілені в Військово-морські сили під час весняного призову, присягнули на вірність народу України на плацу навчального центру ВМСУ в Миколаєві.


Джерело статті: “https://informator.press/shtab-oos-povidomyv-pro-vidsutnist-obstriliv-vtrat/”