На Чернігівщині розчистять річку Бабу

На Чернігівщині розчистять річку Бабу
19.08.2020 22:05
shadow
IMG-c3641cf2269bf91b0ceca96f0a503472-V

Упродовж останнього тижня начальник відділу інфраструктури Деснянського басейнового управління водних ресурсів Руслан Орехович і начальник Ніжинської експлуатаційної дільниці провели низку спільних зустрічей із представниками Лосинівської об’єднаної територіальної громади: її головою, його заступником і старостою села Сальне, представниками землекористувачів і громадських активістів Лосинівської ОТГ щодо спільного виконання робіт із очищення річки Баба в межах села Сальне.

Об этом сообщает Московский репортер

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Річка Десна віддаляється від Чернігова на кілометри

Розчищенню підлягає ділянка русла вищезгаданої водойми протяжністю 2 кілометри, що слугує магістральним каналом водогосподарської системи «Рудка» Носівського району.

Було вирішено, що ОТГ проведе попередні роботи з благоустрою прилеглої до водойми території, після запланованого виділення коштів із місцевого бюджету. Також були отримані гарантії з боку представників громади про надання всебічної допомоги фахівцям Деснянського БУВР щодо забезпечення безперешкодного виконання робіт.

Річка Баба, що протікає в с. Сальне, бере свій початок на території Носівського району. Це старе русло річки, що пролягає низинами ландшафту. Востаннє воно було очищене в 70-х роках минулого століття. Впадає в річку Галка. Загальна довжина річки Баба становить орієнтовно 60 км.

Деснянське басейнове управління водних ресурсів

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте також


    У селищі на Чернігівщині провели картопляне «паті»
    На Городнянщині знайшли тіло чоловіка, який зник за невідомих обставин
    Атрошенко хотів змусити патрульних фотографувати машини на «Золотому березі»

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/society/na-chernigivshhini-rozchistyat-richku-babu-225766”