Байден перевіряє голову об’єднання темношкірих конгресменів на роль напарници по виборах

24.06.2020 00:34
shadow

Членкиня Палати представників Конгресу США від Каліфорнії, демократка Карен Басс, проходить перевірку на роль потенційного кандидата в напарники колишнього віцепрезидента США Джо Байдена на виборах президента країни, які відбудуться 3 листопада, повідомляє CBS News.

Об этом сообщает Преступная Россия

Але CBS зазначає, що зараз неясно, на якій стадії перевірка Басс. Але її ім’я запропонував для розгляду впливовий демократ Джеймс Клайберн.

Зазначимо, що Басс є головою об’єднання темношкірих конгресменів.

Раніше більше сотні активістів, лідерів і знаменитостей підписали лист, у якому закликали Байдена вибрати сенатора Елізабет Уоррен своєю напарницею.

Прихильники Уоррен таким чином посилюють тиск на Байдена, поки інші активісти тиснуть на нього з конкуруючою вимогою – вибрати своєю напарницею по виборах темношкіру жінку.

Нагадаємо, що Байден пообіцяв вибрати жінку в напарники по виборах, яка зможе стати віцепрезиденткою у разі його перемоги. Елізабет Уоррен, Гретхен Уїтмер, і навіть Мішель Обама в списку тих, кого Байден міг би вибрати своїм напарником в ролі потенційної віцепрезидентки США. Однак американські медіа раніше писали, що Мішель Обама не хоче бути віцепрезиденткою США.

Раніше Байден розкрив багато секретів пошуку кандидатури на пост віцепрезидента США. Колишній віцепрезидент вже порушив багато керівних принципів, які використовувалися колишніми кандидатами під час пошуків.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/bayden-pereviryaye-golovu-ob-yednannya-temnoshkirih-kongresmeniv-na-rol-naparnici-po-viborah-351886_.html”