НАБУ завершило перевірку покупки нардепом Лещенком елітної квартири

14.02.2018 00:00
shadow
НАБУ завершило перевірку покупки нардепом Лещенком елітної квартири
НАБУ завершило перевірку покупки нардепом Лещенком елітної квартири

Про отримані результати повідомлять на брифінгу в понеділок

Національне антикорупційне бюро України завершило перевірку покупки народним депутатом Сергієм Лещенком елітної квартири в Києві.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ в Facebook.

«Національне антикорупційне бюро України завершило інформаційно-аналітичну перевірку законності джерел придбання народним депутатом Сергієм Лещенком квартири. З огляду на суспільний резонанс цієї теми, директор НАБУ Артем Ситник повідомить про отримані результати під час брифінгу в понеділок, 19 вересня», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, минулого тижня розгорівся скандал навколо придбання Лещенком квартири площею 192 кв. м у клубному будинку на вулиці Франка в центрі Києва за 7,5 млн гривень. Він пояснив, що частину грошей отримав від засновника «Української правди» Олени Притули, частину складають його особисті заощадження часів, коли він був одним із засновників цього видання, а решту додала його дівчина, діджей Анастасія Топольська.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/124482-nabu_zavershilo_perevirku_pokupki_nardepom_leshchenkom_elitnoji_kvartiri”