У Європі триває катастрофічне для РФ падіння цін на "блакитне паливо" на провідних газових хабах

22.05.2020 18:30
shadow
Песець вже у Москві...

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко доповідає про останні тренди на гпзовому ринку, котрі вставляти і без того фактично збитковий "Газпром" перед неминучістю втрат ще мільярдів євро недоотриманих надходжень, зазначають . Далі мовою оригіналу.

Об этом сообщает Устинов троллит

Цей тиждень завершується, мабуть, самим катастрофічним падінням цін на газ в Європі за всю новітню історію. В останній раз так дешево як зараз газ коштував в 90-і роки минулого століття.

Так, не встиг на днях я здивуватися чергового падіння цін на "блакитне золото" в країнах ЄС, як один з провідних європейських хабів TTF в Нідерландах опустив ціну на 1 000 кубометрів газу нижче $ 35 і зараз вона продовжує піке на позначці $ 34,85.

У свою чергу, на бельгійському газовому ринку 1 тис кубів вже пішла нижче $ 34 і торгується в межах $ 33,5!

Нагадаю, що буквально 20 травня за 1 тис кубометрів газу на хабі TTF пропонували $ 49, а на бельгійському ринку в межах $ 48. Таким чином, всього за два дні, 1 тис кубометрів подешевшала відразу на $ 15!

Як на мене, то політ нормальний — так тримати! І, звичайно ж, чекаємо наступного тижня нових антирекордів.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/ecomomic/u-ievropi-tryvaie-katastrofichne-dlia-rf-padinnia-tsin-na-blakytne-palyvo-na-providnykh-hazovykh-khabakh-329006.html”