Українці докладуть руку до ожиріння росіян Избранное

14.03.2018 00:00
shadow
Засновником Xomeric Holdings Ltd виступає зареєстрована на Британських Віргінських островах CIS Opportunities Fund SPC Ltd
Кіпрська компанія Xomeric, яка пов’язана з українським гуртом ICU банкірів Макара Пасенюка і Костянтина Стеценка, стала найбільшим акціонером Burger King в Росії.

За матеріалами кіпрського реєстру компаній, в кінці лютого 2018 структура власності головною для мережі Burger King в Росії компанії — Burger King Russia (Cyprus) Ltd — змінилася.

Тепер власником 16,62% російського бізнесу стала зареєстрована на Кіпрі компанія Xomeric Holdings Ltd. За підсумками операції частка Xomeric зросла з 18,4 до 35,02%, і тепер це найбільший акціонер компанії. У прес-службі ВТБ підтвердили "частковий продаж частки в компанії". Після угоди з Xomeric структурі ВТБ належить 19,98% Burger King Russia.

Засновником Xomeric Holdings Ltd виступає зареєстрована на Британських Віргінських островах CIS Opportunities Fund SPC Ltd. Ліцензію на управління фондами в інтересах CIS Opportunities Fund SPC Ltd має зареєстрована на тих же островах ICU Investment Management Ltd.

Білоруси і Burger King

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що відома шведська меблева компанія Ikea хотіла обійти в рейтингах одну з найпопулярніших мереж фастфуду, за що і поплатилася.

Мюнхенська рекламне агентство Setup, яке представляє німецьке відділення Burger King, висміяти таку спробу в новому рекламному ролику.

У відео група рятувальників хот-догів за сигналом тривоги поспішає в магазин Ikea, де варяться сосиски. Щоб "реанімувати" їх, рятувальники прихопили переносний гриль і засмажили. Після цього на екрані з’являється слоган: "Хот-доги не вміють плавати — і ми повинні їх врятувати". Сам відеоролик зробили в стилі колись популярного фільму "Рятувальники Малібу".Джерело статті: “https://znaj.ua/society/ukrayinci-dokladut-ruku-do-ozhyrinnya-rosiyan”