Рахманін: Ляшко – неймовірно якісний і професійний гастарбайтер. Він навіть не є політиком Избранное

13.03.2018 00:00
shadow
Рахманін дав оцінку Ляшкові, з огляду на особистий досвід роботи з ним в одній газеті

Лідер Радикальної партії, народний депутат Олег Ляшко є якісним і професійним "гастарбайтером". Про це в авторській програмі головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна" розповів журналіст Сергій Рахманін.

"Олег... Його я взагалі найкраще знаю, ми працювали в одній газеті 25 або 26 років тому. Це гастарбайтер. Неймовірно якісний і професійний гастарбайтер. І таким завжди залишиться", – зазначив Рахманін.

Водночас Сергій Рахманін не вважає Ляшка політичним діячем.

"Він навіть не є політиком. Заробляти гроші теж треба вміти. Йому це вдається".

На запитання чи талановито глава Радикальної партії заробляє гроші, журналіст відповів: "Дуже!". Однак Рахманіну складно говорити про нього, як про політика.

Рахманін: Зеленський на виборах – шикарна історія для того, щоби Коломойський поламав гру всім іншим. Читайте повний текст інтерв’ю

Олег Ляшко – колишній журналіст, у 2006 році він став нардепом від БЮТ. У 2010 році його виключили з політичної сили Юлії Тимошенко за "співпрацю з більшістю" (у той час більшість у Верховній Раді було в Партії регіонів). Того самого року він заснував Радикальну партію. На президентських виборах 2014 року Ляшко посів третє місце з 8,32% голосів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/rahmanin-ljashko-nejmovirno-jakisnij-i-profesijnij-zarobitchanin-vin-navit-ne-je-politikom-236299.html”